اطلاعات کارشناسی ارشد حسابداری و اعلام نمرات دانشجویان (در قسمت پیوندها)

فرهنگ فلاح؛ نابغه ی 22 ساله دانشجوی دوره دکترای فیزیک

رکورد دار ها | فرهنگ فلاح؛ نابغه ی 22 ساله دانشجوی دوره دکترای فیزیک چند سال پیش وقتی نام نوجوان 13 ساله مازندرانی به عنوان کم سن ترین داوطلب کنکور سراسری سال 81 سر زبان ها افتاد، کمتر کسی پیش بینی می کرد که «فرهنگ فلاح» آنقدر تند و تیز حرکت کند که هفت سال بعد در حال آماده کردن تز دکترایش باشد.
 

فرهنگ فلاح درس خواندن را از سه سالگی آغاز کرد! سنی که بیشتر بچه ها در آن مهارت های اولیه بازی کردن را یاد می گیرند. او در 6 سالگی مقطع ابتدایی را تمام کرد و در 12 سالگی دیپلم گرفت! با او هم صحبت شدیم...

بچه مازندران

در سال 1368 در شهرستان نور استان مازندران به دنیا آمدم و مشغول تحصیل سال دوم دکترای فیزیک در دانشگاه علم و صنعت تهران می باشم.

من سه خواهر دارم و خودم فرزند چهارم خانواده می باشم. فاضله بزرگ ترین فرزند خانواده متولد سال 1363 و مشغول تحصیل سال سوم دکترای ریاضی در دانشگاه صنعتی شریف است. هنگامه و هدی متولد سال 1365 هستند. هنگامه در حال دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد رشته شیمی در دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی و هدی دوره کارشناسی رشته جغرافیا در دانشگاه تهران را به پایان رسانده است. ضمن این که پدرم کارشناس برق می باشد.

فقط درس خواندم

من در سن سه سالگی تحصیلات ابتدایی را در منزل آغاز کردم. تحصیلات دوره های راهنمایی و متوسطه را نیز در منزل به همراهی خواهرانم ادامه دادم. سال 1380 در سن دوازده سالگی در امتحانات سوم راهنمایی، اول دبیرستان و سوم دبیرستان شرکت کرده و مدرک دیپلمم را با معدل 19 کسب کردم. سال 1381 امتحانات پیش دانشگاهی را با معدل 19 گذراندم و در تیرماه 1381 در سن سیزده سالگی در کنکور سراسری با رتبه زیر 3000 در رشته فیزیک دانشگاه علم و صنعت پذیرفته شدم. در سال 1385 مقطع کارشناسی را با معدل 97/18 و رتبه اول به پایان رساندم. در سال 1387 مقطع کارشناسی ارشد فیزیک از دانشگاه علم و صنعت را با معدل 54/19 و رتبه اول کسب کردم و در همان سال تحصیل در مقطع دکترا، در رشته فیزیک دانشگاه علم و صنعت را آغاز کردم.

 

تاریخچه زمان

در دوران بچگی کتابی به نام «تاریخچه زمان» نوشته «استفان هاوکینگ» را مطالعه کردم که متعلق به خواهرم فاضله بود. در این کتاب تعدادی از مسایل اساسی فیزیک و همچنین طریقه شکل گیری و تکامل یک نظریه علمی به زبان ساده شرح داده شده است. می توان گفت که این کتاب نقطه شروع علاقه من به فیزیک بود. افزون بر این فیزیک علم توصیف پدیده های طبیعی از علوم پایه است.

پایان نامه

زمینه کلی این پایان نامه «اسپینترونیک مولکولی» می باشد. در این شاخه به بررسی ترابرد اسپین الکترون ها در مولکول ها پرداخته می شود. اسپین یک مشخصه کوانتومی ذاتی ذرات است که برای ذراتی مانند الکترون، پروتون و نوترون دارای دو مقدار (بالا و پایین) است. کاربرد این رشته می تواند برای ساخت مدار های الکترونیکی بسیار کوچک، مفید باشد.

از او بیشتر بدانیم

* روزی پنج تا هفت ساعت مطالعه می کنم. در شرایط خاص به 12 ساعت هم رسیده است.

* خنده رویی عادتی است که آموخته ام، مطمئنا هر انسانی با روحیه خوب می تواند کارهایش را به درستی انجام دهد.

* برنامه درسی تمام چهار فرزند خانواده توسط پدرم مشخص می شد.

* در زمان ورود به دانشگاه 13 ساله بودم، اکثر دانشجویان و اساتید مرا از طریق مصاحبه هایی که انجام داده بودم، می شناختند.

* درس هایم را در خانه می خواندم و بعد از من امتحان می گرفتند و بر اساس آن مقطع درسی ام مشخص می شد.

* هفت انتخاب اول من در دانشگاه فیزیک بود و بعد هم که وارد دانشگاه شدم روز به روز بیشتر از رشته ام رضایت پیدا کردم، به طوری که حالا هر قدر در جنبه های بنیادی فیزیک مطالعه می کنم، سیر نمی شوم.

* مادرم وقت زیادی برای درس خواندن ما می گذاشت، برای هر چهار نفر ما حکم اولین معلم را داشت و با دقت زیاد درس های دوره ابتدایی را در خانه به ما یاد می داد.

* از هشت سالگی به بعد سرعت درس خواندنم بیشتر شد، با خواهرهای دوقلویم برنامه می گذاشتیم و درس می خواندیم، فاضله هم که از ما جلوتر بود، کمکمان می کرد و اشکالات ما را برطرف می کرد.

* از همان زمان تلویزیون را کنار گذاشتیم، برای خودمان زمان بندی کرده بودیم و 50 دقیقه درس می خواندیم و 10 دقیقه استراحت می کردیم، درست از هشت صبح تا پنج بعدازظهر، یک ساعت هم فوق برنامه داشتیم، در همان 10 دقیقه بازی می کردیم.

* من مدرسه نرفته وارد دانشگاه شدم.

* من از همان روز ثبت نام در دانشگاه تصمیم گرفته بودم دوره لیسانس را یک ساله تمام کنم. اما مسئولان دانشگاه اجازه ندادند، در حقیقت من با احتساب دو ترم مرخصی تحصیلی، در شش ترم لیسانس گرفتم.

* تنها دغدغه من در زندگی مطالعه است! ترجیح می دهم از یک سری روابط و دلمشغولی ها به نفع درسم چشم پوشی کنم. درس خواندن کار اصلی من است و لذت بخش ترین بخش زندگی ام.

* برای من به دست آوردن نمره 20 کار سختی نیست.

* ترم اول و دوم مقطع دکترا را با معدل 20 تمام کرده بودم. در حال حاضر می توانم بگویم که مهم ترین آرزویم تمام کردن دوره دکترا با معدل 20 است که تاکنون خیلی به این آرزو نزدیک شدم.

* تلویزیون اصلا سرگرمم نمی کند، سینما هم همین طور… ترجیح می دهم فیلم های خوب دنیا را در خانه ببینم.

* نبوغ در خانواده ما ارثی است.

منبع: ایرانیان برتر

 

+ نوشته شده در  شنبه ۳۰ دی۱۳۹۱ساعت 10:43  توسط سعید باصری | 
به اطلاع دانشجویان عزیز می رساند تمامی نمرات پایانترم دروس اینجانب روز شنبه مورخ ۰۷/۱۱/۹۱ راس ساعت ۱۲ ظهر در این وبسایت قابل مشاهده خواهد بود.
+ نوشته شده در  سه شنبه ۲۶ دی۱۳۹۱ساعت 9:4  توسط سعید باصری | 

آیه 135 سوره نساء بر سر درب دانشگاه هاروارد!

دانشگاه هاروارد آمریکا ترجمه انگلیسی آیه 135 سوره نساء را به عنوان بهترین تعریف از عدالت در سر درب دانشکده حقوق نصب کرد.

به گزارش بلاغ، دانشگاه آمریکایی هاروارد ترجمه آیه 135 سوره نساء: («يا أَیُّهَا الَّذينَ آمَنُوا كُونُوا قَوَّامينَ لِلَّهِ شُهَداءَ بِالْقِسْطِ وَ لا یَجْرِمَنَّكُمْ شَنَآنُ قَوْمٍ عَلى‏ أَلاَّ تَعْدِلُوا اعْدِلُوا هُوَ أَقْرَبُ لِلتَّقْوى‏...» «اى كسانى كه ايمان آورده‏ايد! همواره براى خدا قيام كنيد، و از روى عدالت، گواهى دهيد! دشمنى با جمعیّتى، شما را به گناه و ترك عدالت نكشاند! عدالت كنيد، كه به پرهيزگارى نزديكتر است!) را به عنوان بهترین تعریف از عدالت در سر درب دانشکده حقوق نصب کرد.

+ نوشته شده در  سه شنبه ۲۶ دی۱۳۹۱ساعت 9:2  توسط سعید باصری | 

آخر ترم بسیاری از اساتید از شر تماسهای دانشجویان در امان نیستند. راه کار زیر از سایت باشگاه خبرنگاران جوان استخراج شده است: 

اگر قصد دارید از تماس‌های مکرر مزاحمی سمج خلاص شوید. کد #094*21* را از چپ به راست شماره‌گیری کنید. با فشردن دکمه سبز تماس یا Call گوشی شما تا زمانی از شبکه خارج خواهد شد که دستور لغو را صادر کنید.

برای لغو فرمان، کافی است کد #21# را شماره‌گیری کنید و دکمه تماس را فشار دهید.

در این زمان همچنان امکان دریافت پیامک برای شما پابرجاست یعنی بر حسب اطلاع افراد کدهایی هم وجود دارد که آن فرد می‌تواند ترفند شما را خنثی کند.
+ نوشته شده در  چهارشنبه ۲۰ دی۱۳۹۱ساعت 13:52  توسط سعید باصری | 

برای اطلاع از نحوه تهیه پروژه مالی به آدرس زیر مراجعه فرمایید:

اطلاعات پروژه مالی حسابداری

+ نوشته شده در  یکشنبه ۱۰ دی۱۳۹۱ساعت 16:21  توسط سعید باصری | 

سلام

معمولا در این وبلاگ به موضوعات سیاسی پرداخته نمی شد اما برکناری وزیر بهداشت آن هم در عصر روز پنج شنبه یعنی شروع تعطیلات که برخی از سیاسیون آن را به عدم برکناری لاریجانی نسبت می دهند به دلیل چالشی و مستند بودن آن مطرح شده است متن نامه انتصاب به نقل از سایت ریاست جمهوری و نامه مربوط به دکتر لاریجانی به نقل از جامعه خبری تحلیلی الف می باشد:

متن حکم دکتر محمود احمدي نژاد به شرح زير است:

بسم الله الرحمن الرحيم

جناب آقاي دکتر محمد حسن طريقت منفرد

سلام عليکم

نظر به تعهد و تجربيات ارزشمند و به استناد اصل يکصد و سي و پنجم قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران جنابعالي را به سمت «سرپرست وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي» منصوب مي نمايم.

ساماندهي طرح عظيم پزشک خانواده، امر دارو و درمان، رسيدگي به بهداشت و تغذيه مردم ، عدالت آموزشي و بهداشتي و درماني و کاهش هزينه هاي مردم در اين بخش در اولويت کاري اين وزارت مهم است.

اطمينان دارم که جامعه خدوم بهداشتي و درماني کشور با نيت خدمت صادقانه به ملت بزرگ ايران شما را در اين ماموريت خطير ياري خواهد کرد.

اميدوارم با استعانت از خداوند منان و استفاده از همه ظرفيت علمي و اجرايي موجود در وزارت وتمام دانشگاهها و مراکز آموزش علوم پزشکي کشور و در سايه توجهات حضرت ولي عصر(عج) در انجام اين ماموريت خطير موفق باشيد.


محمود احمدي نژاد

جالب اینکه در این متن هیچ تشکری از خانم وحید دستجردی در دوران وزارت بهداشت نشده است.

 

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران، متن و تصویر نامه‌ای از باقر لاریجانی به وزیر بهداشت در تاریخ 21 آذر را منتشر کرده که در آن، وی درخواست نموده فرد دیگری به جای وی منصوب شود. متن نامه منتشر نشده دكتر لاريجاني و پاسخ وزير بهداشت به شرح زیر است:

 
بسم الله الرحمن الرحيم

حضور محترم سركار خانم دكتر وحيد دستجردي

وزير محترم بهداشت درمان و آموزش پزشكي

سلام عليكم

 توفيق خدمت در عرصه مسئوليت اجرايي دانشگاه علوم پزشكي تهران طي ساليان متمادي گذشته از الطاف بزرگ الهي نسبت به اينجانب بود كه زبان از عهده شكرگزاري آن قاصر است.

 
از آنجا كه علي رغم تمامي تلاشي كه جنابعالي براي ثبات مديريتي اين مجموعه به عمل آورديد، تدبير ديگري براي اداره اين نهاد علمي ارزشمند در نظر گرفته شده است، ضمن سپاس و عرض تسليم در برابر تقديرات الهي و با رخصت از سركارعالي به عنوان وزيري پرتلاش، ارزشمند و خستگي ناپذير كه توانستيد الگويي موفق از مديريت كلان در عرصه سلامت را در كشور ارائه نماييد و با توجه به شرايط، مسئوليت اداره دانشگاه علوم پزشكي تهران و شوراي سياست گذاري وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي را به همكاران محترم ديگري كه مجموعه را اداره خواهند كرد مي‌سپارم.

 
طي ساليان همكاري در قالب مسئوليت دانشگاه علوم پزشكي تهران و شوراي سياستگذاري وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي، تلاش‌هاي زيادي براي ارتقاي آموزش و پژوهش و ارتقاي خدمات سلامت توسط همكاران محترم دانشگاه علوم پزشكي تهران، ستاد وزارتي، دانشگاه‌هاي علوم پزشكي كشور و همكاران شوراي سياست گذاري به عمل آمد.

 
بدون ترديد اين تلاش ها بدون هدايت الهي و عنايات حضرت حجت(عج) و حمايت و هدايت حضرتعالي به بار نمي نشست. لذا ضمن تشكر از همه همكاران محترم به خاطر همراهي مسئولانه و مشاركت دلسوزانه در پيشبرد اين خدمات از همراهي و هدايت سركار عالي تشكر مي كنم.
در خاتمه از اين كه در جريان امور اجرايي حسب شرايط كاري و لغزش‌هاي فردي ممكن است خاطر سركار عالي و يا همكاران عزيز را مكدر كرده باشم عذرخواهي مي‌كنم و از خداوند بزرگ براي شما و ديگر همكاران محترم توفيقات روزافزون و سلامت آرزومندم.

دكتر باقر لاريجاني

 

در این نامه لاریجانی به صراحت می گوید که تصمیم دیگری برای اداره دانشگه علوم پزشکی تهران در نظر گرفته شده است و با علم به چنین مساله ای از وزیر می خواهد تا با رفتن وی موافقت کند. تا احتمالا دردسر بیشتری برای وزیر به خاطر او ایجاد نشود. اما وزیر به او می نویسد که تا پایان مسئولیت وی در سمت خود باقی بماند.
در پاسخ به نامه لاریجانی، وزیر سابق بهداشت نیز ضمن عدم قبول درخواست وی، گفته که همچنان به کار خود ادامه دهد.

 
بسمه تعالي

برادر گرانقدر جناب آقاي دكتر لاريجاني

با سلام و احترام

 دستاوردهاي سالهاي اخير وزارت بهداشت در عرصه هاي مختلف محصول همدلي، هماهنگي و همكاري مديران مجموعه بوده است. بنده اصرار دارم كه اين مجموعه مديران بالاخص حضرتعالي تا پايان مسئوليت اينجانب با وزارت بهداشت همكاري نماييد. اينجانب فشارهاي وارده از جانب مديريت اجرايي كشور براي تغيير رياست دانشگاه علوم پزشكي تهران را كه به تعبير مقام معظم رهبري نماد آموزش عالي كشور است به مصلحت نظام سلامت نمي دانم و بر اساس شناخت بيش از سه دهه از جنابعالي اطمينان دارم كه سكان كشتي علم و دانش بدست شخصيتي مدير، دانشمند و امين سپرده شده است. بر اين اساس از جنابعالي مي خواهم به همكاري خود تا پايان دوران مسئوليت اينجانب ادامه داده و رسالت خطير هدايت عرصه دانشگاه را همچنان تقبل فرماييد.


 
آیا به عنوان یک دانشجو در این زمینه نظری دارید؟
+ نوشته شده در  شنبه ۹ دی۱۳۹۱ساعت 9:0  توسط سعید باصری | 
برای اطلاع از آگهی استخدام بخصوص در رشته حسابداری به آدرس زیر مراجعه فرمایید:

آگهی استخدام

پیروز باشید

+ نوشته شده در  شنبه ۲ دی۱۳۹۱ساعت 13:26  توسط سعید باصری | 
 
صفحه نخست
پست الکترونیک
آرشیو
عناوین مطالب وبلاگ
درباره وبلاگ
سعيد باصري
كارشناسي ارشد حسابداري از دانشگاه تهران
دانشجوي دكتري حسابداري علوم و تحقيقات پرديسان قم
عضو هيات علمي دانشگاه آزاد اسلامي واحد كاشان
كارشناس رسمي دادگستري
عضو انجمن مهندسی مالی ایران
عضو انجمن حسابداری مدیریت ایران

تالیفات:
کتاب حسابداری صنعتی1 (1389)
کتاب حسابداری شرکتها (1392)

مقالات:
سه مقاله ي چاپ شده

پیام کوتاه 09355999447
ایمیل: baseri40@yahoo.com
تلگرام: Telegram.me/Baseri

پیوندهای روزانه
دانلود فایل اکسل محاسبه اقساط وام
کارنامه آزمون ارشد خودم
دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان
دریافت صورتهای مالی شرکت های پذیرفته شده در بورس
اطلاعات تهیه پروژه مالی حسابداری
سایت دکتر اسفندیاری مقدم
ترجمه انگلیسی سایت
پايگاه اطلاع رساني شغلي
پاسخ به مسائل شرعی
مرجع فونت فارسی
آرشیو پیوندهای روزانه
نوشته های پیشین
آبان ۱۳۹۴
اردیبهشت ۱۳۹۴
فروردین ۱۳۹۴
اسفند ۱۳۹۳
بهمن ۱۳۹۲
دی ۱۳۹۲
آذر ۱۳۹۲
آبان ۱۳۹۲
خرداد ۱۳۹۲
اردیبهشت ۱۳۹۲
اسفند ۱۳۹۱
بهمن ۱۳۹۱
دی ۱۳۹۱
آذر ۱۳۹۱
آبان ۱۳۹۱
مهر ۱۳۹۱
شهریور ۱۳۹۱
تیر ۱۳۹۱
خرداد ۱۳۹۱
اردیبهشت ۱۳۹۱
بهمن ۱۳۹۰
دی ۱۳۹۰
آذر ۱۳۹۰
مهر ۱۳۹۰
شهریور ۱۳۹۰
مرداد ۱۳۹۰
تیر ۱۳۹۰
خرداد ۱۳۹۰
اردیبهشت ۱۳۹۰
اسفند ۱۳۸۹
بهمن ۱۳۸۹
دی ۱۳۸۹
آذر ۱۳۸۹
آبان ۱۳۸۹
مهر ۱۳۸۹
شهریور ۱۳۸۹
آرشيو
آرشیو موضوعی
اعلام نمرات
کارشناسی ارشد
پروژه
اطلاعیه
علمی (حسابداری)
برچسب‌ها
کلاسهای آمادگی آزمون کارشناسی ارشد حسابداری (1)
پیوندها
نمره دانشجويان دانشگاه آزاد كاشان
نمرات دانشجويان دانشگاه آزاد زواره
نمرات دانشجويان دانشگاه پيام نور
منابع كارشناسي ارشد حسابداري
استانداردهای حسابداری
سازمان حسابرسي
سازمان اسناد و مدارك ايران (پايان نامه)
جهاد دانشگاهي دانشكده مديريت دانشگاه تهران
بانك مركزي جمهوري اسلامي ايران
بانك اطلاعات نشريات كشور
CPA Journal
همشهری آنلاین
مجلات دانشگاه تهران
جامعه حسابداران رسمی ایران
نشریه حسابدار
سازمان سنجش آموزش كشور
سازمان بورس اوراق بهادار ايران
سایت دانشگاه علامه
بازاركار
دانشگاه هاروارد
ليست پيوندهاي مورد نياز
فصلنامه حسابرسی
 

 RSS

POWERED BY
BLOGFA.COM

Powered by WebGozar